PhDr. Petr Hampl – řízení a podpora prodeje

ROZHOVOR PRO PARLAMENTNÍ LISTY. NATOČENO JEŠTĚ PŘED DEMONSTRACEMI 17. LISTOPADU

Bude aktuální problém znamenat konec Andreje Babiše? A měl by skončit?

Více

Stanovisko Centra pro studium politického islámu

Více

Juan GrisAutora knihy Prolomení hradeb Petra Hampla jsem znal jen vzdáleně jako aktivistu antiislámského hnutí, které jsem příliš nesledoval.

Více

31. 5. 2018

VK mladší: Žijeme v zemi, kde za přeškrtnutí vlajky EU na S-Pé-Zet-ce se trestá tvrdými tresty, kdežto vytahování vlajky ČR z vagíny na veřejnosti je státem a soudy chráněno. A navíc podporováno daňovými poplatníky.

31. 5. 2018

Dokud tu žijí takoví lidé, tak k oblbnutí národa nestačí ani miliardy České televize a Sorosovy peníze dohromady. Až do hrdel a statků!

Více

30. 4. 2018

Z krátkého improvizovaného vystoupení na sobotních před-čarodějnicích.
Mám pro vás dvě zprávy, špatnou a dobrou.
Ta špatná je, že nedorazí demonstrantky z Femenu.
Ta dobrá je, že to měly být docentky Gender Studies.

A takhle to bylo pořád. Konec konců, extrémisty poznáte podle toho, že si ze všeho dělají srandu.

Více

Důkladné knize History of Jihad from Mohammad to ISIS od Roberta Spencera se budu ještě věnovat v obsáhlejší recenzi. Je s podivem, že takové dílo nevyšlo už dříve. Těm, kdo čtou v angličtině, ji vřele doporučuji.

Konečně je tak pohromadě kompletní literatura potřebná pro pochopení toho, co se s Evropou děje.

Alice Bailly

Více

 

Více

28. 2. 2018

Z jedné vraždy novináře a jeho přítelkyně nemůžeme dělat paušalizující závěry. Naprostá většina italských mafiánů žádného novináře nezavraždila. Nesmíme podlehnout strachu a nenávisti, musíme se jim naopak rázně postavit. Hlavně nedat prostor populistům, co tvrdí, že italská mafie nemá na Slovensku co pohledávat. Je na místě rázný postup proti každému, kdo by chtěl tu nešťastnou událost zbytečně připomínat. Když se společně semkneme, zvládneme to, i kdyby mafiáni vystříleli třeba všechny slovenské novináře.

Více

31. 1. 2018

K závodům formule 1 od samého začátku patřily krásné ženy, které se kolem aut a závodníků motaly. Nikdo jsme si bez toho neuměli automobilové závody představit. Ale od příštího roku se vše mění, kráskám bude zakázán přístup do boxů. A jenom proto, že jim zakomplexované feministky záviděly. Holky přišly o práci a byl úplně zbytečně zničen další kus naší kultury. Znovu a znovu se potvrzuje - pokud v nějaké zemi nechají volně řádit centra gender studies, nemůže si být nikdo jist svobodou, majetkem, zaměstnání... a vlastně ani pohlavní identitou.

Více

Stránky

RSS kanál

Přihlásit se k odběru RSS kanál